Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

м. Дрогобич  

вул. Яблучна 316  

+38 097 097 9747  

http://chan.lviv.ua  

 

Запрошуємо Вас випробувати унікальний вид відпочинку –оздоровчо-профілактичний чан! Цей вид парної, винайдений в Закарпатському селі Лумшори, набуває дедалі більшої популярності не лише в Україні, але і за її межами. Чан  нашого відпочинкового комплексу виготовлений кращими майстрами Закарпаття і встановлений за всіма правилами та вимогами, тож тепер немає необхідності їхати так далеко – адже ми розміщені поряд з курортами Трускавець та Східниця, в старовинному містечку Дрогобич!  

Закарпатський чан – це найбільш м’яка парна, оскільки вона знаходиться на свіжому повітрі, в ній не потрібно дихати гарячим вологим повітрям, немає можливості втратити  свідомість. Ті, хто парився у різних парних – фінській, російській, турецькій – визнають, що парка в чані є унікальною  і на жодну іншу за відчуттями та властивостями не подібна. 

Сам чавунний чан, як основа парної, створює вражаючий ефект тепловіддачі та обігріву організму.  Коли людина занурюється  в чан – вода уже тепла. Дно чану викладене річковими плоскими каменями. Завдяки властивостям чавуну, контакт тіла з розпеченими елементами відсутній. Все тіло прогрівається глибоко та рівномірно, причому не потрібно дуже високої температури (вода в чані нагрівається до 40-42 градусів). 

Навколо сад, свіже повітря, дихається на повні груди, відчуття єднання з природою... А ще чай настояний на травах! Просто хочеться жити! Абсолютно інші відчуття, порівняно з рештою парних. Адже хіба можна передати запах дощу або осіннього саду?

Дуже важливо: у «Козацькому чані» сам  чан та басейн розташовані під відкритим небом – це є необхідною умовою, саме цим закарпатський чан відрізняється від всіх інших видів парних! 

Аромати добавлених у воду настоїв духмяних трав, хвої приносять величезну насолоду. Організм  поступово, повністю прогрівається, повністю розслабляється, відпочиває. З’являється відчуття невагомості. Полежіть так 10-15 хвилин, випийте трав’яного чаю, а потім стрибайте в басейн з холодною водою. Занурення в холодну воду приносить шикарні позитивні емоції, тіло проколюють тисячі маленьких голочок, проходить трошки часу - і знову в оздоровчий чан грітися. І так кілька разів – контрастну процедуру рекомендують повторити 4-5 разів протягом години. Тривалість всього процесу може становити 1-2 години – залежно від того, яка різниця температур води в чані та басейні (залежить від погодних умов).

Окрім задоволення та відпочинку, купіль в чані дуже корисна для людського організму. Така процедура стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової систем, сприяє відновленню після травм та переломів, повертає пружність і еластичність шкірі. Цілюща купіль омолоджує тіло та повертає гармонійну рівновагу!

Парна в «Козацькому чані» - це поєднання корисного з приємним!

Приємного Вам варіння!

Вартість послуг:

 Оренду всього відпочинкового комплексу в святкові дні , 1 доба.  00 грн.  (вартість уточнювати в адміністратора +380970979747) 
 Оренда котеджу (до 5 чол.), доба   00 грн.  (вартість уточнювати в адміністратора +380970979747)
   
Година користування чаном з парною (8 чол.)  00 грн. - мінімальне замовлення 2 год. 
Година користування парною (8 чол.)  00.00 грн. - мінімальне замовлення 2 год. 
Дубовий вінник
Простинь, розм.  2,20х1,40 м.   
Тапочки для парної  
Шапка для парної 
Рушники бамбукові   
Ароматичні олії в асортименті  
Користування тандиром  
Приймаємо поперднє замовлення на наситупні пролдукти для Вашого столу:   
Раки живі, 1 кг.   
Картопля печена на вуглях, 1 кг.   
Гриби білі, мариновані, банка 1 л.   
Огірки мариновані , банка 1 л.   
Помідори мариновані, банка, 1 л.   
Капуста квашена,  1 кг.   
Аджика домашня   
Мід натруальний, гірський, 0,5 л.   
Вода "BORJOMI", 0,5л.   
   
 Ціни на банний інвентар та продукти  уточнюйте на місці.   
   
Чан готуться до прийому гостей

Чан готуться до прийому гостей

Чан парує - в очікуванні гостей

Чан парує - в очікуванні гостей

Чан з басейном

Чан з басейном

Чан приймає товариство

Чан приймає товариство

Чан

Чан

Чан - завжди в емоціях

Чан - завжди в емоціях

Басейн з джерельною водою

Басейн з джерельною водою

Чан - у будь-яку пору

Чан - у будь-яку пору

"Козацький чан" - найкраще місце для зустрічі

"Козацький чан" - найкраще місце для зустрічі

Русалки

Русалки

reklama akciya

Новини та акціЇ

icon news

Як нас знайти

icon poisk

Фото та відео

icon poto

"Козацький чан"


  Отдых в Карпатах

 

 

 

facebookodnoklassnikivkcom

© 2015-2022 "Козацький чан"

© 2015-2022 Веб-студія "Sample-Soft"

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове