Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

м. Дрогобич  

вул. Яблучна 316  

+38 097 097 9747  

http://chan.lviv.ua  

Ми розташовані поряд з відомими курортами Трускавець та Східниця на околиці древнього міста Дрогобич. До нас веде зручна асфальтова дорога. Поряд великий відпочинковий комплекс "Залісся" з купальним озером.

До відпочинкового копилексу "Козацький чан" веде зручний заїзд. На території комплексу паркувальний майданчик на 2 авто.

 

Трускавець - "Козацький чан"

Орієнтовна відстань 13,5 км. Орієнтовний час в дорозі 19 хв. З Трускавця виїжджаємо у напрямку на Дрогобич. У Дрогобичі орієнтуємося на вулицю І.Франка та відпочинковий комплекс "Залісся". Від ВК "Залісся" рухаємось у напрямку на Борислав. За 300 метрів звертаємо  на право в першу вуличку. Ми поряд. Готові Вас зустріти. 

 

Східниця - "Козацький чан"

Орієнтовна відстань - 21,5 км. Орієнтовний час в дорозі - 34 хв. Зі Східниці виїжджаємо у напрямку на Борислав, Дрогобич. Ми розташовані привїзді в Дрогобич зі сторони Борислава. Недоїжджаючи 300 м до відпочинкового комплексу "Залісся" повертаємо ліворуч (перший поворот перед ВК "Залісся"). Ми поряд. Готові Вас зустріти.

 

Львів - "Козацький Чан"

Орієнтовна відстань - 89 км. Орієнтовний час в дорозі 1 година 36 хвилин. Зі Львова виїжджаємо на трасу Київ-Чоп у напрямку на Стрий. В селі "Рудники" повертаємо на регіональну дорогу Т1402. Орієнтовно через 33 км. опинитесь на перехресті на якому необхідно звернути праворуч на Дрогобич. В місті орієнтуємося на вулицю І.Франка та відпочинковий комплекс "Залісся".

 

 

 

Напищіть нам

reklama akciya

Новини та акціЇ

icon news

Як нас знайти

icon poisk

Фото та відео

icon poto

"Козацький чан"


  Отдых в Карпатах

 

 

 

facebookodnoklassnikivkcom

© 2015-2022 "Козацький чан"

© 2015-2022 Веб-студія "Sample-Soft"

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове